motivácia odbornosť dôvera

PaedDr. Eva Balážová - LINGUA CREDO

Bela IV. 6
Zvolen
96001
0911 422 828
eva.balazova@lingua-credo.sk

Letný tábor s angličtinou

Fantastický tábor pre mladšie i staršie deti ... od 6 do 15 rokov.

V lone prekrásnej prírody, s dobrou náladou a perfektnými kamarátmi, zažijete kopec zábavy nielen na suchu, ale aj vo vode. Počas bohatého táborového programu sa stanete turistami, tanečníkmi, hercami, majstrami športu, ochrancami prírody či cestovateľmi, vstúpime spolu do sveta príbehov a fantázie. Popri tom si zdokonalíte svoju angličtinu. Nezáleží na tom, či ste začiatočníci alebo pokročilí. Spoznáte nových kamarátov aj z iných kútov sveta.  Okrem iného prežijete zaujímavý deň na Oravskom hrade a vo Vlkolínci. Počas pobytu sa o vás postarajú skúsení animátori, lektori anglického jazyka a v prípade potreby a prevencie aj zdravotník.

Kedy: 4.augusta - 10. augusta 2019

 

 

Angličtina v tábore

O angličtinu v tábore sa postará jazyková škola Lingua Credo. Nejde o klasickú formu vyučovania, ale o aktivity s angličtinou, ktoré sú prirodzenou súčasťou programu tábora, hier, športu na výletov. Deti nadobudnú k jazyku iný, pozitívnejší vzťah, zistia, že to nie je iba ťažký predmet v škole, ale aj prostriedok na komunikáciu a skvelú zábavu. Dáme každému pocítiť, aké je to byť v angličtine úspešný. 
Nezáleží na úrovni angličtiny dieťaťa, ani na prospechu v škole. Úlohy budú odstupňované, pričom myslíme aj na úplných začiatočníkov. 
Do tábora pozývame aj deti, ktorých materinským jazykom je angličtina. Ak sa k nám pridajú, budú mať všetci príležitosť  na prirodzenú komunikáciu. 
 

Kde:

Penzión Javorina sa nachádza v krásnom horskom prostredí Donovál a svojou dispozíciou pomnúka skvelé miesto na letný aktívny oddych pre vaše deti. Pohodlné ubytovanie turistického typu ponúka útulné izby so samostatnou kúpeľňou a WC, jedáleň a spoločenskú miestnosť, ohnisko, multifunkčné bezpečne ohradené športové ihrisko, veľký altánok na vonkajšie aktivity a bazén.
 

S kým:

O vaše deti sa bude starať tím skúsených dospelých animátorov a kvalifikovaný zdravotník. 
 

Cena:

199 EUR
Súrodencom ponúkame rodinnú zľavu - 10 %

V cene je zahrnuté: animátori, zdravotník, ubytovanie, 5 x denne strava, pitný režim, ceny do súťaží, vstupné na Habakuky, doprava a vstupné na Oravský hrad, komplexné cestovné poistenie, DPH.

 

Podrobné info: CK ČEKAN - Anna Čekanová 0905 409 372


Prihláška

 
Prihlásiť sa môžete do 21.4.2019.
Vyplnenú prihlášku môžete odovzdať  
  • v CK Čekan, Námestie SNP 19, 960 01 Zvolen
  • v JŠ Lingua Credo, Bela IV. 6, 960 01 Zvolen

alebo poslať zoskenovanú na info@cekantour.sk.

Na základe vyplnenej prihlášky bude vypracovaná zmluva, v ktorej budú uvedené všetky podrobnosti (termín zálohy a doplatku, poistné a stornovacie podmienky atď.)

 

Tešíme sa na vás v lete na Donovaloch!